AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

AVAST ANTIVIRUS SATIN AL

İNDİRİM

Kurumunuza veya şahsınıza uygun avast Antivirüs fiyatlarına erişmek, fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilir veya hazır paketlerimizi online alışveriş sitemiz e3magaza.com üzerinden ister peşin ister kredi kartına taksitli olarak satın alabilirsiniz. Eğer bahsettiğimiz herhangi bir indirim den faydalanma imkanınız mevcut ise sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçerseniz siparişiniz esnasında kullanabileceğiniz, indirim oranınca tarafınıza hediye çeki yollanacaktır.

Hazır paketler birebir ihtiyacınızı karşılamıyor ise, kurumunuza özel çözümler arıyorsanız veya halen süresi devam etmekte olan mevcut bir antivirüs lisansınız var ise ve geçiş indirimlerinden faydalanmak isterseniz aşağıda yer alan formu kurumunuzda yer alan korumak istediğiniz bilgisayar veya taşınabilir cihazların işletim sistemleri sayısına göre doldurup ve bize gönderdiğinizde sizin için en uygun ve ekonomik teklifi oluşturabiliriz.

Taksit Seçenekleri

kredi kartlarına taksit imkanı ile...

 

avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri