AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! 4 ISA Server Sürümü (avast! 4 ISA Server Edition)
avast Server/SBS Sürümü İndiravast Antivirüs Satın Alavast Antivirüs Fiyatlandır

MS ISA Sunucularınız için antivirüs çözümü (ayrıca MS Proxy Server 2.0 ile de çalışır). World Wide Web (web tabanlı postalar vb. dahil) den bulaşma riskini büyük ölçüde azaltırken ağ geçitindeki HTTP ve FTP trafiğinin gerçek zamanlı taranmasını sağlar.

Avast! ISA Server sürümü, Microsoft ISA 2000 sunucuları için etkili koruma sağlar (ayrıca MS Proxy Server 2.x ile de çalışır). Ana özellikleri arasında yüksek performanslı tarama, süper ölçeklenebilirlik ve güçlü raporlama yetenekleri gösterilebilir. Microsoft' un kendi “ISAPI” arayüzü aracılığı ile ISA sunucularla mükemmel bütünleşir.

Ürün, avast! Sunucu Sürümü için bir eklenti olarak çalışmaktadır. Bu yüzden, Sunucu Sürümü' nün kendisinde de olduğu gibi aynı yüksek performanslı, ödüllü, ICSA sertifikalı ve size en yüksek korumayı sağlayan motoru kullanmaktadır.

Gerçek Zamanlı HTTP Tarama

avast! ISA Server Sürümü' nün en önemli görevi bütün HTTP trafiğini gerçek zamanlı taramaktır. Bugünün ücretsiz webmail patlaması ve diğer online zararlı içerikler yüzünden HTTP tarama gerçek bir gereklilik haline gelmiştir. ISA Server' in kendisi ile sıkı bütünleşmesi sayesinde, avast! bütün WWW sayfalarından / download larından virüsleri sezebilmekte ve kaldırmaktadır. Bir kullanıcının virüs bulaşmış programı nasıl indirdiğinin önemi yoktur. IE veya herhangi bir browser yada üçüncü bir download hızlandırıcı gereç veya diğer herhangi bir yol olabilir. Kullanıcıya ulaşmadan düzgün bir şekilde görüntüleneceğinden ve temizleneceğinden emin olabilirsiniz. Tabiki tarama sadece programlarla sınırlı kalmaz, script ler, ActiveX nesneleri ve diğer potansiyel düşmanca nesneler de görüntülenmektedir.

Çok büyük download larda (Ağ geçiti tabanlı AV çözümlerinde tipik bir problem) doğru bir şekilde ele alınabilmesi için özel ilgi gösterilmektedir. avast! bu nesneler için istemci programın proxy den bir yanıt için gecikme süresi yaşatmadan taramanın düzgün bir şekilde gerçekleşeceğinden emindir.

Gerçek Zamanlı FTP Tarama

Gerçek zamanlı HTTP taramanın dışında, avast! FTP trafiğini de filtreleyebilmektedir.

Dosya transferleri için FTP halen önemli bir protokoldür ve HTTP trafiğine gösterilen ilgiyi o da hak eder. CERN proxy protokolünün (HTTP proxy protokolü olarakta bilinen) tasarımı sayesinde, avast! HTTP filtreleme modülünü kullanarak bütün FTP trafiğini de şeffaf bir şekilde ele alabilmektedir.

Yüksek Ölçeklenebilirlik

Avast! ISA Server Sürümü kolayca kurulabilir ve geniş veri merkezi ve grup sunucularında mükemmel çalışır. Tarama motoru akla gelen iki temel hedef ile tasarlanmıştır: performans ve kararlılık. Çoklu CPU avantajını ve bugünün gelişmiş sunucu donanımlarının potansiyelini tamamen kullanabilmektedir. Diğer taraftan hafızanın taranmasını desteklemekte (arşivlerin ve paket dosyaların genişletilmesi dahil) ve eşsiz tarama hızı ve sağlamlık ile sonuçlanmaktadır.

URL Engelleme

avast! ISA Server Sürümü, basit bir URL engelleyici kullanmaktadır. Bütün erişimlere kapatılacak adresler için URL maskeleri ( http://www.penthouse.com/* veya *xxx* gibi ) belirleyebilirsiniz. Bu son derece basittir fakat işyeri içinde belirli sitelere erişimin engellenmesinde çok güçlü bir yoldur.

Uyarı ve Kayıt Tutma

Herhangi sunucu taraflı yazılım gibi etkili bir görüntüleme sağlamak çok önemlidir. Bu amaçla, avast! geniş bir aralıkta imkanlar sunmaktadır. Bunlar arasında, e-posta ile mükemmel bildiri yetenekleri ve avast' ın yerleşik Bildiri Yöneticisini (bir takım diğer transport protokollerini destekleyen), zengin kayıt tutma özelliklerini, performans sayaçlarını gösterebiliriz.

Otomatik Güncellemeler

ISA Server Sürümü, avast! Server Sürümü' nün güncelleme modülünün aynısını kullanır. Böylece paralellikten kaynaklanan hız paylaşımı ve güncellemenin boyutunda artış olmaz. Güncellemeler bir güncelleyici ile otomatik olarak veya elle gerçekleştirilebilir. Sistemin devreye girişini ayarlamak ve böylece güncelleyicinin herhangi bir güncelleme yükleme öncesinde ilk olarak yöneticiye sormasını sağlamak mümkündür.

avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri