AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! 4 SharePoint Server Sürümü (avast! 4 SharePoint Server Edition)
avast Server/SBS Sürümü İndiravast Antivirüs Satın Alavast Antivirüs Fiyatlandır

Bu eklenti, MS SharePoint Portal Server 2001, MS SharePoint Portal Server 2003, and Windows SharePoint Services 2003 SharePoint sunucu sürümleri için gerçek zamanlı tarama sağlar.

avast! SharePoint Server Sürümü, Microsoft SharePoint Sunucularınız için en üst seviyede koruma sağlar. Microsoft' a göre, SharePoint, geleneksel dosya sunucular ile akıllı bir yerdeğiştirme anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, SharePoint verisi dosyalarda değil, özel olarak düzenlenmiş antivirüs çözümüne ihtiyaç duyan bir veritabanında saklanmaktadır. avast! SharePoint Server Sürümü' nün ana özellikleri, bütün SharePoint içeriğini yüksek performanslı gerçek zamanlı tarama ve güçlü raporlama yeteneklerini içermektedir. Microsoft' un kendi AV arayüzü aracılığıyla SharePoint 2001/2003 Sunucular ile sıkı bir şekilde bütünleşir.

Ürün, avast! Sunucu Sürümü için bir eklenti olarak çalışmaktadır. Bu yüzden, Sunucu Sürümü' nün kendisinde de olduğu gibi aynı yüksek performanslı, ödüllü, ICSA sertifikalı ve size en yüksek korumayı sağlayan motoru kullanmaktadır.

Gerçek zamanlı Tarama

avast! SharePoint Sunucu Sürümü' nün ana modülü gerçek zamanlı tarayıcıdır. SharePoint teknolojisi ile sıkı bütünleşmesi sayesinde, SharePoint sisteminin baştan sona browser erişimi, Explorer erişimi, Microsoft Office erişimi ve diğer Microsoft SharePoint sunuculardan oluşturulan dosyalarında taranması gibi bütün giriş noktalarında korunmasını sağlar. Her durumda, kullanıcıya ulaşmadan önce bütün trafiğin düzgün görüntüleneceğinden ve arındırılacağından emin olabilirsiniz. SharePoint Sunucu' nun kendisinin en uygun güvenilirlik ve kullanıcı deneyimi garantilemesi ile iyi belgelendirilmiş arayüzlerin kullanımı ortaya çıkar.

Yüksek Ölçeklenebilirlik

Avast! SharePoint Server Sürümü kolayca kurulabilir ve geniş veri merkezi ve grup sunucularında mükemmel çalışır. Tarama motoru akla gelen iki temel hedef ile tasarlanmıştır: performans ve kararlılık. Çoklu CPU avantajını (sınırsız çoklu sıra oluşturma aracılığı ile) ve bugünün gelişmiş sunucu donanımlarının potansiyelini tamamen kullanabilmektedir. Diğer taraftan hafızanın taranmasını desteklemekte (arşivlerin ve paket dosyaların genişletilmesi dahil) ve eşsiz tarama hızı ve sağlamlık ile sonuçlanmaktadır.

Uyarı ve Kayıt Tutma

Herhangi sunucu taraflı yazılım gibi etkili bir görüntüleme sağlamak çok önemlidir. Bu amaçla, avast! geniş bir aralıkta imkanlar sunmaktadır. Bunlar arasında, e-posta ile mükemmel bildiri yetenekleri ve avast'ın yerleşik Bildiri Yöneticisini (bir takım diğer transport protokollerini destekleyen), zengin kayıt tutma özelliklerini, performans sayaçlarını gösterebiliriz.

Otomatik Güncellemeler

SharePoint Server Sürümü, avast! Server Sürümü' nün güncelleme modülünün aynısını kullanır. Böylece paralellikten kaynaklanan hız paylaşımı ve güncellemenin boyutunda artış olmaz. Güncellemeler bir güncelleyici ile otomatik olarak veya elle gerçekleştirilebilir. Sistemin devreye girişini ayarlamak ve böylece güncelleyicinin herhangi bir güncelleme yükleme öncesinde ilk olarak yöneticiye sormasını sağlamak mümkündür.

Yazılım Öngereklilikleri: SharePoint Portal Server 2001, SharePoint Portal Server 2003, veya Windows SharePoint Services 2003 (Windows SharePoint Services 2001 ile çalışmaz).

avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri