AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! U3 Sürümü (avast! U3 Edition)
avast U3 Sürümü İndiravast Antivirüs Satın Alavast Antivirüs Fiyatlandır

avast U3 Editionavast! Antivirüs U3 Sürümü, akıllı U3 USB sürücüleri virüslerden ve diğer zararlılardan korumak için tasarlanmıştır. U3 platformu iş alanınızın verileriniz ve programlarınızda dahil komple sizinle birlikte taşınması için gereken herşeydir. Bununla birlikte bu durum onu tamamen hedef haline getirmektedir. Ev kullanımından ofise, üniversite veya okuldan internet kafelere kadar, avast! U3 akıllı sürücülerinizi verilerinizin virüsler veya saldırılara karşı güvende olduğunu bilerek kullanabilmenize izin verir.

avast! Antivirüs U3 sürümü herhangi bir U3 aygıtla çalışabilir. Bağlı bulunduğu makineden gelebilecek virüslerin veya zararlı yazılımların bulaşmasına karsı U3 akıllı sürücülerinizi gelişmiş bir şekilde korur.

Antivirüs Çekirdeği

Avast! antivirüs çekirdeğinin yeni sürümü, akıl almaz sezme yeteneğini yüksek performans ile bir araya getirmektedir. Bilgisayarlar arasında yayılan, sezilmesi en zor olan virüslerde %100 sezme ile truva atlarında ise çok iyi bir sezme performansı umabilirsiniz. Bunların hepsi en az yanlış alarm uyarısı ile gerçekleşecektir. Çekirdek ICSA tarafından sertifikalandırılmıştır. Virüs Bulletin dergisinin yapmış olduğu testlerde yer almakta ve sık sık VB100 ödülüne layık bulunmaktadır. avast! çekirdeği diğer taraftan sıkıştırılmış dosya açma özelliği sunmaktadır. Aşağıdaki türdeki sıkıştırılmış dosyaları açarak tarayabilmektedir.

ARJ, ZIP, MIME (+ bütün bağlantılı biçimleri), MAPI (Outlook pst dosyaları), DBX (Outlook Express arşivleri), RAR, TAR, GZIP, CAB, BZIP2, ZOO, ACE, ARC, LHA/LHX, TNEF (winmail.dat), CPIO, CHM, RPM, ISO, 7ZIP ve SIS. Diğer taraftan bir takım çalıştırılabilir paketleyicileri de desteklemektedir. (PKLite, Diet, UPX, ASPack, PeShield, FSG, MEW vb gibi.). Son olarak ana makine üzerindeki NTFS dosya sistemindeki alternatif veri akışlarını da virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tarayabilmektedir.

Virüs Kalkanları

Virüs kalkanları (Yerleşik Koruma veya Erişimde Koruma olarakta bilinir, aygıtın gerçek zamanlı korumasıdır) günümüzde bir antivirüs yazılımının en önemli özelliklerinden biridir. avast! bağlı bulunan makinede bir yönetici olarak oturum açılmadığı sürece U3 akıllı sürücünüze zararlı yazılımın bulaşmasına ve zarar vermesine fırsat tanımadan sezebilen güçlü bir yerleşik modüle sahiptir.

Dosya sistemi koruma modülü, U3 dosya sisteminize hiç bir şekilde kaydedilmeyeceğini garantiler ve eğer bir tanesi sezilirse size o anda onu kaldırma imkanı tanır.

Virüs kalkanı başlamadan önce bağlı bulunan makine entegrasyonundan emin olmak için ayrıntılı bir biçimde taranır. Bağlı bulunan makinede eğer etkin bir virüs bulunursa, çalışılmaya devam edilmesi önerilmez.

Otomatik Güncellemeler

Otomatik güncellemeler virüs korunmasında diğer bir anahtar noktadır. Hem virüs veritabanı hem de yazılımın kendisi otomatik olarak güncellenebilmektedir. Güncellemeler artımlıdır. Sadece yeni ve eksik veri internetten indirilir. Böylece transfer ağırlığı azaltılır. Tipik bir virüs veritabanı güncellemesi onlarca kbyte yazılım güncellemesi ise genellikle yüzlerce kbytedır. Eğer kalıcı bir internet bağlantınız mevcutsa güncellemeler otomatik olarak gerçekleştirilir. Eğer internete arada sırada bağlanıyorsanız program arayüzünden güncelleme işlemini elle gerçekleştirebilirsiniz..

Kullanıcı Arayüzü

Program basit kullanımlı bir kullanıcı arayüzü ve gelişmiş bir online yardım ile birlikte gelir. Bütün sistem, programın kullanılabilmesi için bilgisayar güvenliği ve bilgisayarlar hakkında derin bilgi gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bir çok görev kendinde mevcuttur ve zor sorular sorulmadan otomatik olarak işlem yapılabilir. Virüs kalkanının hareketi sistem çubuğunda küçük bir sembolle gösterilmektedir. Buradan programın bütün bölümlerine basitçe erişebilirsiniz.


Avast! U3 Sürümü' nün en güncel versiyonunu buradan indirebilirsiniz

Avast! Profesyonel Sürümü' nü İndir

 

avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri