AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! Windows Home Server Sürümü (avast! 4 Windows Home Server Edition)
avast Windows Home Server Türkçe Sürümü İndiravast Antivirüs Satın Alavast Antivirüs Fiyatlandır

avast! Antivirüs WHS Sürümüavast' ın pek çok ödül kazanmış teknolojisi şimdi, en son zararlı yazılımlardan hem sunucunuzu hem de Windows PC nizi korumak için avast! Profesyonel Sürümü' nü ve avast! Ev Sürümü' nü bir araya getiren Windows Home Server platformu için de mevcut. avast! Profesyonel Aile Paketi' nin tavsiye edilen kullanımı ile yokluğunuzda da bütün bilgisayarlarınız için virüslere karşı tarama programlayabileceksiniz.

Eğer komple bir masaüstü koruma arıyorsanız, lütfen bir adet avast! WHS Sürümü ve 10 adete kadar avast! Profesyonel Sürümü lisansını inanılmaz bir fiyata birleştiren avast! Profesyonel Aile Paketi' ni göz önünde bulundurunuz.

avast! Windows Home Server Sürümü, pek çok ödül kazanmış, tek bir hedef olan sisteminizi ve değerli verilerinizi bilgisayar virüslerine karşı korumak için mükemmel sinerji içinde çalışan üst düzey teknolojilerin bir koleksiyonudur. HP Mediasmart Server, Fujitsu Siemens SCALEO Home Server, Iomega HomeCenter Server, Medion Home Server, Tranquil Harmony Home Server, ve Velocity Micro NetMagix HomeServer veya Acer, Advantec, Gateway ve Lacie gibi diğer şirketler tarafından üretilen Windows Home Server içeren cihazlar için sınıfında en iyi çözümü sunar.

Avrupa' nın ve Amerika' nın en iyi antivirüs yazılımı ve buna ek olarak Avrupa' nın en iyi anti zararlı kategorisinde geçen yılın SC ödülü şampiyonu olan avast! teknolojileri şu anda Windows Home Server ınızı bu ve diğer platformlara hızla artarak yerleşen zararlılara karşı daha güvenli kılınmasında ve evinizdeki diğer bilgisayarlara geçen zararlıların durdurulması için kurulabilir.

 

avast! Antivirüs WHS Sürümü, diğer bütün avast antivirüs ürünleri gibi, en son ve geleneksel virüslere, zararlı yazılımlara, truva atlarına ve casus yazılımlara karşı sınıfında en iyi korumayı sağlayan ICSA sertifikalı tarama motoruna sahiptir. Virüs tanımlamaları ve tarama yetenekleri düzenli ve çok sık olarak güncellenir (saldırıların yoğunluğuna bağlı olarak zaman zaman günde bir kaç kez). Böylece Windows Home Server inizin günün her saati korunduğundan emin olarak dinlenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yüklemek, bir kere yapılandırmak ve zararlıların bir problem olduğunu unutmaktır.

 

Windows Home Server Sürümü nün bazı anahtar özellikleri aşağıdadır.

  • Tam erişimde tarama: dosyalarınızı onlara eriştiğinizde tarayarak onları virüs bulaşmalarından uzak tutar.
  • İstendiğinde tarama: programlanmış veya dilediğiniz zamanda sistem hacimleriniz üzerinde tarama yapabilmenizi sağlar.
  • Virüs Sandığı: Bulaşmış veya şüpheli dosyalarınızı sisteme zarar veremeyecek şekilde karantina altında saklayabilmek için güvenli bir yerdir.
  • Tamamen otomatik güncelleme: program ve virüs tanımlamalarının güncellenmesinde
  • Tam tarama tercih denetimi: avast! ın dilediğiniz gibi çalışmasının ayarlanmasında
  • WHS konsolu ile mükemmel bütünleşiklik
  • Ev ağınızda çalışan bütün avast! kurulumlarının kolayca yönetilmesine izin verir.


avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri