AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! Lotus Domino Sürümü (avast! Lotus Domino Edition)
avast Server/SBS Sürümü İndiravast Antivirüs Satın Alavast Antivirüs Fiyatlandır

avast antivirüs Lotus Domino

avast! Lotus Domino Sürümü, Lotus Domino Sunucular üzerinde bir eklenti olarak çalışır. Lotus Notes/Domino veritabanları (.NSF dosyaları) üzerinde istek halinde tarama yaptığı kadar iyi Domino posta trafiği üzerinde de erişimde tarama özelliği sunar.

Windows işletim sistemi üzerinde çalışan Lotus Domino sunucularının korunması için en uygun çözümü sunar. avast! Sunucu Sürümü için bir eklenti olarak çalışır. Bu yüzden aynı Sunucu Sürümü' nün kendisi gibi size en iyi korumayı sağlayan ICSA sertifikalı, ödül şampiyonu yüksek performansı kullanır.

Gerçek Zamanlı Veritabanı Tarama

Bazen sunucu üzerinde saklanan veritabanının bütünü veya bir bölümü üzerinde komple bir tarama gerçekleştirmek oldukça faydalı olabilir. Bu amaç için Lotus Domino veritabanlarının programlı veya istek halinde taranması için bir destek mevcuttur. avast! motoru .NSF dosyasını arşiv olarak veya özel bir biçimde inceler. Bu NSF dosya taraması herhangi bir avast! Sunucu Sürümü tarama görevi içinden etkinleştirilebilir veya yerel yada ADNM aracılığıyla merkezi sistemden programlanabilir.

Uyarı ve Kayıt Tutma

Herhangi bir sunucu taraflı yazılım gibi etkili bir görüntüleme imkanı sağlaması önemlidir. Bu amaçla avast! çok geniş bir yelpaze sunar. E-posta veya avast!' ın yerleşik Bildiri Yöneticisi (bir takım diğer haberleşme protokolleri içeren) gibi zengin kayıt tutma özellikleri veya performans sayıcıları aracılığıyla bildiri yeteneklerini içerir.

E-posta bildirileri, önceden tanımlı sınırlar (sunucuyu avast!'ın kendi mesajlarıyla boğmamak için) dahilinde akıllıdır ve sadece virüs bulaşmış postanın gerçek sahibine gönderilir.

Dosya Eki Engelleme

avast! Lotus Domino Sürümü öte yandan basit bir dosya eki engelleyicisi içerir. Gelen veya giden mesajlardan atılacak dosya eklerinin (*.pif veya Love*.vbs gibi) dosya adı maskelerini belirleyebilirsiniz. Bu bilinen veya henüz bilinmeyen zararlılara karşı basit fakat oldukça güçlü ve etkili bir mücadele silahıdır.

Otomatik Güncellemeler

avast! Lotus Domino Sürümü, Sunucu Sürümü' nün hız ve güncelleme büyüklüğü açısından kendisinin modüllerini güncellemesiyle birebir aynıdır. Güncellemeler otomatik veya elle gerçekleştirilebilir. Ayrıca güncelleme yapılmadan önce yöneticiden izin istenmesi de sağlanabilir.

avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri