AVAST TÜRKİYE DAĞITICISI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Google a Öner...
avast Satın Al
Ana Sayfa
Hakkımızda
avast Ürünleri
Bayilik Başvurusu
İletişim
EN SON TEHDİTLER
You need to upgrade your Flash Player

avast! 4 Sunucu Sürümü Eklentileri (avast! 4 Server Edition Plug-ins)

Avast! 4 Sunucu Sürümü, Windows tabanlı sunucu veya sunucularda (Linux tabanlı sunucular için Avast! For Linux mevcuttur) virüs bulaşmasına karşı mücadelede en güçlü korumadır. Dosya sunucularının klasik korunmasına ek olarak isteğe bağlı eklentiler sayesinde sunucuda çalışan alt sistemlerinde korunmasını sağlar.

Şimdilik, aşağıdaki eklentiler mevcuttur.

Avast! 4 Exchange Server Sürümü

Microsoft Exchange Server 2000 ve 2003 sunucuları için koruma. Yüksek performanslı tarama özelliği, süper ölçeklenebilirlik ve gruplama için destek özelliği sunar. Microsoft' un kendi virüs tarama API' si aracılığıyla Exchange ile mükemmel bütünleşir.

Avast! 4 ISA Server Sürümü

MS ISA sunucularınız için antivirüs çözümü (diğer taraftan MS Proxy Server 2.0 ile de çalışır). Ağ geçitindeki http ve ftp trafiğinin gerçek zamanlı taranmasını sağlar. World Wide Web (WWW) den gelen bulaşma riskini büyük ölçüde azaltır (Web tabanlı postalar ve benzerleri korunmaya dahildir).

Avast! 4 SharePoint Server Sürümü

Bu eklenti, MS SharePoint Portal Server 2001, MS SharePoint Portal Server 2003, and Windows SharePoint Services 2003 SharePoint sunucu sürümleri için gerçek zamanlı tarama sağlar.

Avast! 4 SMTP Server Sürümü

SMTP Server Sürümü, Microsoft SMTP servisine (IIS in bir parçası) bir eklenti olarak çalışır. Makineye sadece tarama amaçları için evrensel bir ağ geçidiymiş (veya sınır sunucusu) gibi kurulur ve gerçekte hangi posta sunucusunu kullandığınızın önemi yoktur.

Avast Lotus Domino Sürümü

avast! Lotus Domino Sürümü, Lotus Domino Sunucular üzerinde bir eklenti olarak çalışır. Lotus Notes/Domino veritabanları (.NSF dosyaları) üzerinde istek halinde tarama yaptığı kadar iyi Domino posta trafiği üzerinde de erişimde tarama özelliği sunar.

Avast Firewall Sürümü

Bu ürün henüz hazır değil. Ürünün çıkış tarihi sonbahar 2005 olarak planlanıyor. CVP etkinleştirilmiş firewall larda (CheckPoint Firewall-1 gibi ) HTTP/FTP/SMTP trafiği için gerçek zamanlı koruma. Ürün çıkana kadar avast32 3.0 Firewall Edition kullanılabilir ve ürün çıkınca ücretsiz olarak yeni ürüne güncellenir.

 

 
avast Masaüstü Koruma
avast Küçük İşyeri Koruma
avast Kurumsal Koruma

HABERLER VE DUYURULAR

26.01.2010 avast Pro Antivirüs 5 ve avast Internet Security kullanıcıların beğenisine sunuldu.
20.12.2007
avast' ın en yeni üç ürünü olan avast Antivirüs Mac Sürümü, avast Antivirüs WHS Sürümü ve avast! Antivirüs Profesyonel Aile Paketi piyasaya sürüldü. Üstelik 31 Ocak' a kadar %25 indirimli.
26.10.2007
avast! Antivirus' un Kasım ayı içerisinde çıkması planlanan yeni sürümü avast! Ev Sunucusu (avast! Home Server) için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.
23.10.2007 avast! Antivirus olarak dünyada 40 milyonuncu tescilimizi gerçekleştirdik.
05.05.2007 avast online alışveriş ile şimdi bütün avast! ürünleri Bonus ve tüm Garanti Bankası kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit.
29.03.2007 İki hafta içerisinde çıkacak olan avast! Antivirüs Profesyonel Sürümü program güncellemesi için Türkçe çeviriler tamamlanarak ALWIL Software' e gönderildi.


SC Magazine Awards 2007 Finalisti
SC Magazine Awards 2006 Şampiyonu
Virus Bulletin Vb100 Ödülü
Westcoast Labs Checkmark

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Bayilik | İletişim

 

Telif Hakkı © 2007 K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri